NEWS

 

Nakon prošlomjesečnog uspjeha eko etno sela Stara Kapela, evo još jedan veliki uspjeh u razvoju ruralnog turizma u našoj županiji. Nove nagrade pristižu u Brodsku posavinu!
sikirevci1U srijedu, 19. prosinca 2018. godine u Esplanade Zagreb Hotel, održana je svečanost dodjele nacionalnih nagrada „Suncokret ruralnog turizma Hrvatske“ u organizaciji Hrvatske udruge za turizam i ruralni razvoj „KLUB ČLANOVA SELO“ iz Zagreba.Na inicijativu Turističke zajednice Brodsko posavske županije , udruga "Sikirevački motivi" je kandidirana za prestižnu nagradu "Suncokret ruralnog turizma Hrvatske 2018." Na natječaj za ovu nagradu javilo se više od 150 kandidata,koji su ponudili svoje projekte u području ruralnog turizma. Nakon višemjesečnog obilaska terena i rada, Ocjenjivački sud donio je odluke o dodjeli nagrada „Suncokret ruralnog turizma Hrvatske“. U našoj županiji nagrade su osvojili: 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
suncokretdreznik1
 
 
 
 
ZLATNA POVELJA
u kategoriji „Ruralno-turistički projekti“ 
UMIJEĆE IZRADE SUNČANE ČIPKE - SIKIREVAČKI MOTIVI, SIKIREVCI 
 
 
 
POSEBNO PRIZNANJE ZA POSEBNOST U OČUVANJU TRADICIJE 
u kategoriji „Ruralno turističke manifestacije“ 
OBIČAJI MJESTA DREŽNIK, KUD DREŽNIK.